Szczepić się czy uciekać?

Szczepić się czy nie? Bać się czy ufać? Na pewno nie czytać komentarzy pod artykułami na ten temat. Poniżej wybór co lepszych – oczywiście z pogwałceniem wszelkich praw autorskich, nie dość, że nie podpisuję cytatów, to jeszcze nie piszę skąd je biorę ☻☻☻

Rządzący zdrajcy Narodu Polskiego dobrowolnie i świadomie weszli we współpracę z szatanem , wyrządzając szkodę Narodowi

Wiedzą co jest w tych szczepionkach: rtęć, aluminium i kwasy dzieci poddanych aborcji, oraz bakterie to co będą sobie wprowadzać takie szkodliwe składniki do organizmu.

Zaszczepiona jako pierwsza pielęgniarka budzi kontrowersję, bo:

została ta człowieka upodlona przez sorosa gatesa i zdrajców Narodu. Odtąd jest na ich smyczy. Poddała się dobrowolnie uśmierceniu długofalowemu. Miała wybór, mogła w trybie natychmiastowym , nawet dyscyplinarnym zwolnić się z roboty , ludzie by ją wsparli, każdy dałby kawałek chleba, ale lepiej być męczennicą która realizuje plan morderców. Ona ma rozum? Praca i pieniądze nic nie znaczą, kiedy oferują ci śmierć !!!! i zabierają wolnośc!!!!

Ci wszyscy, którzy chcą się zaszczepić, są po prostu głupi!

Polska oczywiści się ze zdrajców i głupców (szczepieni zdechną) i będzie składała się z mądrych. Urodzi się też kwiat ludzkości” koniec cytatu. Właśnie zabijany jest chwast narodu szczepionkami.

Z przyjemnością będą patrzył na idiotów, którzy będą się zaszczepiać. To będzie naturalna selekcja czyli likwidacja głupszej części społeczeństwa. Ja się nie szczepię ale uważam, że Polska nic nie straci na likwidacji głupszej części społeczeństwa.

Szczepionka ma narkotyk, który uzależni od pewnej substancji. Bez tej substancji człowiek będzie wariował i dlatego stanie się zniewolony. Dlatego ja się nigdy nie zaszczepię.

Oczyszczenie Polski z głupich co się dadzą otruć szczepionką nie jest złe. Byleby tylko całe lewactwo się zaszczepiło – młynarskie nie mlynarskie, wojewódzcy itp. Pilnujmy ich sami się nie zaszczepiając – będzie dobrze.

Dzień rozpoczęcia szczepień też budzi dyskusję:

Czy widzimy kolejny akt przeciw Panu Bogu? Czy to jest kolejne zwycięstwo szatana nad rodziną? W dzień święty, jakim jest niedziela rząd RP podejmuje się akcję szczepiania polskiego Narodu? Przeciw trzeciemu przykazaniu? A nawet więcej, w symboliczny dzień, bowiem jest to niedziela poświęcona Świętej Rodzinie z Nazaretu? Rząd RP podejmuje się wyszczepiania polskiego społeczeństwa preparatem, nie do końca zbadanym, który może wywoływać bezpłodność mężczyzn i kobiet? Przerażająca wizja, szczególnie dla młodych osób w wieku rozrodczym?

A więc Narodowy Wyszczep Depupulacyjny Mengele+, stał się faktem. Dla jeszcze niezdecydowanycjh przygotowujemy program społeczny Łapanka +.A dla opornych, Auschwitz+

Decyzja o niezaszczepieniu się jest aktem odwagi podyktowanym przez intelekt

Lwia większość polskiego społeczeństwa, w tym medyków nie chce się szczepić tym eksperymentalnym genetycznym szajsem za powikłania po którym nikt nie bierze odpowiedzialności. Nie są głupi. Sami się szczepcie.

Nikt z mojej rodziny się nie zaszczepi ponieważ wszyscy chcą żyć i są wolnymi ludźmi a każdego zaszczepionego będziemy traktowali jak mutanta i śmiecia który sprzedał swoją wolność przez to że dał sobie sprać mózg !!!

.eee, polaczki, apeluję do was abyście się ni szczepili. Żydowscy Żydzi z Niemiec chcą wam coś wstrzyknąć i potem kontrolować za pomocą 5G. Covid skuteczniej jest przemodlić do bozi.

Szczepcie się, szczepcie…. Każde stado musi mieć swoje króliki doświadczalne.
Na koniec największa armata, ostrzeżenie z objawienia, a może objawienie z ostrzeżenia
Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać…….”
Po ostatnim cytacie widać, że moja wycieczka  celu znalezienia smakowitych cytatów odbyła się na prawicowych portalach. Na pozostałych nie było aż tak ciekawie.
Na koniec tego dziwnego roku 2020 życzę sobie i Tobie przede wszystkim zdrowia, resztę można kupić.