LGBT, czyli ideologia atakuje

Kobiety, Murzyni, Żydzi, Geje i Lesbijki. To kategorie, zbiory statystyczne czy ludzie? Wegetarianie, cykliści, katolicy, inteligencja. Ludzie czy katalog upodobań? Fani konkretnego rodzaju muzyki, kibice tej, a nie innej drużyny piłkarskiej. Przyjaciele czy śmiertelni wrogowie?

Różnimy się między sobą, jedno nas łączy – prawo do życia zgodnego z własnymi wyborami. Dopóki nie chcemy narzucić komuś siłą naszych przekonań, jest ok. Polska należy do krajów cywilizowanych, jemy widelcem, myjemy ręce po wyjściu z toalety, mówimy dzień dobry – więc z kulturą chyba nie jest źle.  No, cóż. Myliłam się, cywilizacja i kultura to dwie różne bajki. A jak dodamy do tego jeszcze szacunek dla innych, to już zupełnie nie o nas.

Kołtuneria, zaścianek, fałsz i obłuda

Miłość bliźniego, a i owszem, w deklaracjach i to pod warunkiem, że bliźni się nie różni. No dobra, może być gruby, łysy, może nie mieć zęba na przedzie, ale … niech będzie prawdziwym Polakiem! Nie jakimś tęczowym odmieńcem. Nie będzie nam chłop z chłopem, a baba z babą rodziny zakładać. A fuuuuu, te wszystkie LGBTy, to nie prawdziwi Polacy, to nawet nie ludzie!

LGBT to ideologia!

Wroga, obca, nastająca na nasze bogoojczyźniane ideały. Przyjdą i nas zniszczą, zbałamucą nasze dzieci, podkopią podwaliny i obrócą w niwecz. Oni! W 1968 zasadzali się na nas Żydzi. Całkiem niedawno zagrażali nam emigranci, którzy przyniosą ze sobą pierwotniaki i pasożyty. A teraz ta zaraza! To nie ludzie, to ideologia!

Bo czy kto widział, że baba z babą (chyba, w porno filmie, bo wtedy to tak, oczywiście), albo chłop z chłopem? No, nieeeeee. Nie u nas. U nas chłopak i dziewczyna to prawdziwa rodzina. Zwłaszcza jak chłopak pije i bije, a dziewczyna się nie skarży. To takie nasze, tradycyjne, swojskie.

I o tę właśnie tradycję postanowili zawalczyć nasz obecny i nie daj Boże przyszły prezydent

Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie. A to jest po prostu ideologia.

i niejaki poseł Czarnek – wstyd, ale z Lublina.

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją.

Słucham i nie wierzę. Geje i lesbijki nie są normalnymi ludźmi? A kim są? Idiotyzmy o równości i prawach człowieka? Kurcze, naprawdę jesteśmy w XXI wieku? Przecież to brzmi jak teksty o niewolnikach sprzed wojny secesyjnej. Czy zgodnie z tym mamy zrobić getto dla LGBT ? Wsadzić w zagródkę z napisem nie podchodzić?

Takie teksty wygłaszane publicznie podjudzają do nienawiści, zachęcają „prawdziwych Polaków” do atakowania każdej inności. A ci mniej odważni mogą dać upust frustracji na fejsie czy na twitterze. Cytat pierwszy z brzegu na hasło Biedroń:

Pedał to pedał.., no trudno.. Ale pedał bełkocący sloganami i tandetnymi hasłami, jak teraz ten Biedroń u Holeckiej.., to się wyrzygać można..

Przez rozpowszechnianie podobnych treści wywaliłam z fejsa kilkoro znajomych. Nie spodziewałam się tego po nich, ale z takimi ludźmi nie chcę mieć do czynienia.

I teraz pewnie ci prawdziwi hetero Polacy planują jak zwalczyć ideologię. Nie są w stanie zrozumieć, że to tacy sami ludzie. Tak samo pracują, płacą podatki, mają marzenia, chcą być szczęśliwi i nie chcą nikomu tłumaczyć się z tego, jacy są. Są wśród nas, zawsze byli.

Kiedy dyskutuję z kimś na temat LGBT, zwłaszcza z facetem, to zadaję mu pytanie: a jak Twój syn przyprowadzi chłopaka? To zawsze powoduje zaskoczenie, aż widać jak w głowie kręcą się trybiki: ale jak, mój syn? mój, gejem? To najłatwiejsze ćwiczenie, jakie można wykonać, sprawdź, czy jesteś homofobem.