Wąż chyba do pralki

Jestem już zmęczona covidem i wyborami, więc dzisiaj kontynuacja wpisu sprzed dwóch lat. Też było lato i też nic mi się nie chciało, a na olx znalazłam cytrynę. To mnie zainspirowało do poszukiwań i napisałam o tym, co można dostać za darmo (oddam cytrynę – tu kliknij jak masz chęć na cytrusy).

Na olx raczej sprzedaję, niż kupuję i ciągle dziwię się temu, co ludzie chcą sprzedać lub oddać za darmo. Najczęściej można odebrać: ziemię, gruz, cegły, łąkę do skoszenia. Dzisiaj kilka znalezisk, zaczynam  bardzo górnolotnie.

Biblia

masz okazję przyczynić się do rozpowszechnienia najważniejszej Księgii Świata…BEZ PROBLEMU MOGĘ WYSŁAĆ. NAWET NIE POTRZEBUJĘ ZWROTU ZA ZNACZEK. W RAZIE WYSYŁEK PROSZĘ PISAĆ POD NUMER 792 … Oczywiście istnieje możliwość zwrotu za sam znaczek. mam was ale jedną jak już dojdzie do kogoś do domu Biblia to wtedy można mi zwrócić za sam znaczek.

Opis Biblii i tego dlaczego warto ją mieć, jest bardzo rozbudowany, kaznodzieja, świeżo nawrócony, albo szaleniec.

Przetwory

Od kilku lat prawie nie robię przetworów (wyręcza mnie teściowa), ale gdybym potrzebowała, to ogłoszenie jest dość kuszące:

Oddam kilkaset słoików z przetworami sokami kompotami z różnych owoców. Trzeba to sobie znieść z różnych części domu i piwniczek. Propozycja dla kogoś kto robi z takich starszych rzeczy alkohol, do sporzycia raczej się nie nadają. Część gęsta.

Kupon na jedzenie

Darmowa wyżerka zawsze w cenie:

Jeśli ktoś chciałby dostać kod na 30 zł na jedzenie w restauracji we Wrocławiu to mam do oddania kod na jedzenie w restauracjach na dowolne dania typu burgery pizze itp. wszystko co oferują restauracje.

Piec

Zachwyca mnie forma ogłoszenia i nazwa. Myślałam, że literówka, ale powtarza się dwa razy.

Oddam piec kachlowy w zamian za rozbiórkę
Piec jest w 100% sprawny.
Cały czas był użytkowany aż do ostatniej zimy.
Piec w rzeczywistości jest w takim kolorze jak na pierwszym zdjęciu (na drugim zdj wyszedł jakiś inny odcień).

Zdjęcia objęte są prawami autorskimi, ale ten fotel do Mercedesa zachwycił mnie swoim nietuzinkowym designem. Może nikt się nie zorientuje, że skopiowałam ☻☻☻

Nie wiem co to, ale oddam

Istnieje kategoria przedmiotów, z którymi nie wiadomo co zrobić. Szkoda wyrzucać, może komuś się przyda:

  • Wąż chyba od pralki

  • Mam do oddania za darmo worek (120Litrów) pociętych kawałków folii bąbelkowej w różnych rozmiarach.

  • Za darmo oddam antenę cb na dach wysokość 2.50m. Tylko chyba coś brakuje bo niema jak jej złożyć są same długie kręty nic więcej uzywana

  • Do oddania mam kibel do WC np na budowę

Oprócz powyższych, za darmo można dostać całkiem dobre meble, ubrania, buty, sprzęt AGD i RTV. Patrząc na to, czego ludzie się pozbywają, można spokojnie powiedzieć, że coraz lepiej nam się powodzi. Serio. Dlatego dziwi mnie co roku kiedy przed świętami organizuje się zbiórki dla ludzi, którzy nie mają niczego.  Naprawdę wystarczy poszukać i za darmo można dostać prawie wszystko. Chociaż oczywiście lepiej, żeby było nowe i dostarczone pod nos.